Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zachowanie wyświetlaczy (godzina, km) podczas postoju

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zachowanie wyświetlaczy (godzina, km) podczas postoju

    blind_walker, w sumie to masz rację
    zepter00, jak już chyba pisałem: na mokrym był podsterowny, na suchym i slickach był lekko nadsterowny - w paru miejscach musiałem kontrować lekko jak na szybkich winklach dupa zaczynała uciekać :wink:
    4tech, modów w ciul tylko czasu nie było na aktuala, ale po kolei:
    - w zderzaku zagościł zamiast kratki dolnej siatex - minus 250 gr
    - pod zderzakiem dokładka z golfa III - takie pseudo aerodynamiczne rozwiązanie (bardziej chyba wzrok łechta przez agresywniejszy wygląd) :diabelski_usmiech
    Zdjęcie z siatexem i dokładka ale jeszcze bez sonarów:
    ]"]hosting-zdjec.pl – Blog tematyczny o technologiach, sprzęcie i grach.
    - dzielone szklane reflektory przednie + kierunki zostały zastąpione zespolonymi soczewkami czarnymi sonara - wiem kupa ale dzięki tej kupie zyskałem - 500 gr
    - akumulator wyleciał do bagażnika, zyskał ubranko, wyleciała podstawka aku +/- pewnie na zero wyszło ale mam nadzieję poprawi rozkład masy - bo przed przednią osią nie wisi już 10 kg
    ]"]hosting-zdjec.pl – Blog tematyczny o technologiach, sprzęcie i grach.
    - wydech jest obecnie na dwóch przelotowych tłumikach - średnica rur 50 mm - tutaj obstawiam ładnych kilka kilogramów w stosunku do kwasiaka, decybele poszły też trochę w górę, jednak powyżej 3500 brzmi wreszcie jak prawdziwa rajdófka :P
    Fifeczka:
    ]"]hosting-zdjec.pl – Blog tematyczny o technologiach, sprzęcie i grach.
    ]"]hosting-zdjec.pl – Blog tematyczny o technologiach, sprzęcie i grach.
    Belka się prosi o malowanie i odrdzewianie
    - wylatują fotele rurkowe - na to miejsce dla mnie Bimarco Cobra 2 (laminat) dla pilota kopia Sparco Rev (tez laminat), zysk - około - 8-9 kg (mocowania boczne więc przejściówki metalowe też out i szyna kierowcy alu wpada)
    - kierowca - 6kg (schudło się)

    A wszystkie te zyski szlag trafi bo odstawiłem go na montaż wielu kilogramów cieżkich rur :diabelski_usmiech
    Foteksy uzupełnię na dniach
    PS. a że bez rajdowania żyć nie mogę a polowagen niezdolny do jazdy (patrz wyżej) to chociaż się na prawy wcisnę:
    ]"]hosting-zdjec.pl – Blog tematyczny o technologiach, sprzęcie i grach.
    Start z Mateuszem w noworocznym Sprincie na torze fiata w Tychach 2015, 18 stycznia - zdjęcie pożyczone, ale opisane przez autora więc mam nadzieję że nikt nie będzie miał pretensji Zaliczyłem pierwszy profesjonalny opis trasy
    Krzysztof

  • #2
    Zachowanie wyświetlaczy (godzina, km) podczas postoju

    Czy podczas postoju wyświetlają non stop informacje, czy gasną po jakimś czasie?
    Mój Milosz: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80496

    Komentarz


    • #3
      Te typy tak maja że wyświetlaja cały czas.
      Pozdrawiam

      ssasak

      MOJA FUMENA http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=69754

      Komentarz


      • #4
        Dziękuję za odp!
        Mój Milosz: http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=80496

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X